Výrobci set top boxů

Pokud se na nabídku set top boxů díváte poprvé, možná vás značky jednotlivých přístrojů lehce zaskočí. Přece jen, zvučná jména světových výrobců elektroniky mezi nimi nenajdete. Ale nenechte se mýlit, rozhodně nejde o žádné no-name čínské pokusy. Stejně jako v každém specializovaném odvětví, i mezi set top boxy existují luxusní, kvalitní i průměrné značky, které vám nyní podrobněji představíme.

Set top boxy TechniSat

Začněme osvědčenou klasikou. Německá značka TechniSat, která se specializuje na výrobu přístrojů pro příjem satelitního vysílání, patří mezi nejoblíbenější výrobce v oboru. Vyrábí samozřejmě nejen špičkové set top boxy, ale také digitální přijímače pro satelity, kabely, antény a řadu doplňků pro televize i počítače. Výroba a laboratoře umístěné v mateřském Německu zaručují špičkovou kvalitu všech výrobků, kterou je ostatně značka TechniSat proslulá. Pokud vám nevadí si za set top box lehce připlatit, získáte opravdu excelentní zařízení.

Set top boxy Arion

Značka Arion pochází z Jižní Koreje, a ačkoliv byla založena teprve v roce 1999, dokázala si vydobýt slušnou pozici. Vyrábí nejen set top boxy, ale také satelitní přijímače a další techniku pro příjem digitálního a satelitního vysílání. Jako snad všechny korejské technologické firmy, i Arion staví na inovacích, hi-tech výrobě a neustálém zlepšování. Set top boxy Arion jsou dobrou volbou v poměru cena/výkon.

Set top boxy Evolve

Set top box Evolve

Pod značkou Evolve najdeme na českém trhu řadu výrobků – od mobilních telefonů přes set top boxy až po digitální kamery. Značka Evolve je původem z České republiky, výroba a montáž jednotlivých přístrojů probíhá v nejrůznějších asijských továrnách. Set top boxy Evolve nás nezaujmou jen extra nízkou cenou, ale také překvapivě slušnou kvalitou, kterou bychom čekali u přístrojů podstatně dražších. Pokud vás tedy zajímá nízká cena, volte set top boxy Evolve.

Set top box Topfield

Mezi další renomované produkty řadíme například set top boxy Topfield, nebo set top boxy Dreambox, o těch ale zase příště.